אימון אישי למבוגרים

- בלוג -

Good Mood | מודי רובינשטיין

במאה האחרונה, המאה ה 21 ובעיקר בעשור האחרון ניתן לומר שהאוכלוסיה התחלקה לה לשתי קבוצות. אחת, קבוצה קטנה שניתן לקרוא להם "הגורויים של הספורט והבריאות" ואחת, הגדולה יותר שנכנעה והולכת ונכנעת יותר ויותר לאורך החיים הנוח והמאד לא בריא שהחיים מציעים לנו כמעט בכל תחום שניתן לחשוב עליו, מתחום התזונה המאד מאד לא בריאה, דרך תחום הטכנולוגיה שמאפשרת שלנו ממש לא לקום מהכסא במשך יום שלם, עבור באורח החיים המאד לוחץ ומלחיץ ועד נוחות הבית ומסכי הטלוויזיה והסלולר. 

הצטרפו להרצאות ותבינו שגם אתם יכולים!

מדובר ממש על מגיפה ולמרות שלכאורה, אנחנו חיים יותר שנים, בעיקר בגלל התקדמות הרפואה והטכנולוגיה, אנחנו חיים את אותם בחיים באיכות מאד לא טובה עם מחלות לב שונות, בעיות אורטופדיות, בעיות מנטליות ובעיות הקשורות למערכת המוח והעצבים. 
אבל זאת לא גזירת שמיים – ספורט ואורח חיים בריא ואימון אישי למבוגרים וצעירים לא צריכות להיות עבורכם מילים מגונות.
שינוי באורח החיים שכיוון אורח חיים בריא יכול להיות משהו מאד מאד חיובי ואפילו אטרקטיבי. רק לצלוח את הפעם הראשונה ואז לעיתים אי אפשר להתנתק. אבל מה עושים? איך עושים? ובכן, אני מציג לכם את חברת Good Mood שהוקמה בדיוק עבור המטרה הזאת.

שינוי חשיבתי תוך עשיית ספורט

האם תפתיע אתכם העובדה שרבים בציבור לא מנהלים אורח חיים בריא? סביר להניח שלא. ובכל זאת, גם אם יודעים שצריך לשנות, לא קל לבצע את השינוי. כדי להצליח לגלות את הדרך, אתם מוזמנים להכיר את ההרצאות שיוצרות מציאות חדשה. 

מאות ואלפי אנשים כבר ראו ושמעו את ההרצאות לשינוי, לאורח חיים בריא של גוד מוד. את ההרצאות מקיים מודי רובינשטיין, בעברו שחקן כדורעף עתיר הישגים ומאמן. 

את ההשראה שמקבלים המאזינים אפשר לייחס לדברים רבים. לאישיות הכריזמטית, לידע העצום בספורט וניהול אורח חיים. וגם, לרקע שמאחורי הקלעים – ניצחון אישי על מחלת הסרטן, בזכות אורח חיים וספורט, גם בזמן ההתמודדות עצמה.

הצטרפו להרצאות ותבינו שגם אתם יכולים!

שינוי לאורח חיים בריא זה לא רק סט של כללי "עשה" או "אל תעשה". בבסיס השינוי עומדת מוטיבציה ורצון. מרצה כריזמטי, שמנהל עשרות שנים אורח חיים בריא ומאמן שמכיר את כל המצבים האפשריים, גיבש הרצאה מרתק, בריאה ובעיקר מלאת מוטיבציה.

הרצון לעשות שינוי לא מגיע יש מאין. במידה רבה, צריך להבין כיצד ניתן לשנות את דפוסי החשיבה. איך ניתן להוביל את עצמנו לשינוי, לאור המטרה החשובה שנמצאת מול העיניים. בהרצאות המרתקות, מגלים את הסוגות לחיים בריאים. לא רק איך ומה לעשות אלא גם איך למצוא בתוך עצמנו את המוטיבציה לשנות. 

להתחיל לעשות ספורט וכושר, תוך כדי מציאת הזמן גם אם עסוקים. לנהל אורח חיים נכון. לאכול נכון. עם ההתקדמות ועם ההרגשה הטובה שמגיעים איתם, זהו שינוי שהולך ובונה את עצמו.

מזמינים הרצאה, מזמינים חוויה

להעביר כמה שיותר אנשים מהקבוצה "העצלנית" לקבוצה הספורטיבית וזאת מתוך הנחה שספורט ואורח חיים בריא משנה חיים אך ההתחלה והמעבר לאורח חיים זה יכול להיות קשה. חברת Good Mood מציעה לכם מגוון רחב מאד של אופציות ואפשרויות ממתחילים ועד מתקדמים מאד. לדוגמה ניתן לציין אימון אישי למבוגרים, כן. אימון אישי למבוגרים שחושבים שזה כבר לא עבורם. ייעוץ על "איך נכנסים לכושר",אימון אישי לצעירים ואפילו אימון אישי לחולי סרטן שממנו סיפור החברה התחיל. תוכלו לשמוע על כך באתר החברה ותשארו מרותקים.

אז אם אתם מבוגרים ומחפשים אימון אישי למבוגרים תמצאו אותו בחברה, אם אתם צעירים ומבקשים להתחיל לסגל עבורכם ואפילו משפחתכם אורח חיים יותר בריא, אז החברה מציעה אימון אישי לצעירים ואפילו חס וחלילה אם אתם חולי סרטן, תופתעו לגלות שיש אימון אישי לחולי סרטן ותופתעו יותר לגלות שביחד עם הטיפול הקונבנציונאלי, האימון האישי תורם המון לתהליך ההבראה. אז איך נכנסים לכושר? עם חברת Good Mood.

עוד בבלוג

מכתבי תודה

עדכונים מפייסבוק
close slider

השינוי בחייכם מתחיל עכשיו!

חייגו 052-3681168 או מלאו פרטיכם
וניצור קשר בהקדם האפשרי:

דילוג לתוכן